Almanya'da 2 cinayet daha

Almanya'da 2 cinayet daha

Frankfurt Konstablerwache'de bir adam sokak ortasında öldürüldü. Baden Württemberg'de de komşusunun zilini çalan zanlı, 38 yaşındaki 2 çocuk annesi kadın bıçakladı.

FRANKFURT - Almanya, üst üste cinayet ve saldırı haberleriyle çalkalanıyor. 

Bu hafta içerisinde Stuttgart'ta 77 yaşındaki bir kadın, sokak ortasında durup dururken öldürüldü. Münih'te bir polis memuru bıçaklandı ve Augsburg'da da bir itfaiyeci, saldırıda hayatını kaybetti. Bu saldırılar tartışılmaya devam ederken Hessen ve Baden Württemberg'den de 2 cinayet haberi geldi.

Frankfurt şehrinde 54 yaşındaki bir vatandaş öldürüldü. Kasım ayında 19 yaşındaki bir gencin saldırısına uğrayan kişi, sokak ortasında ağır yaralı olarak bulundu ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Sabah 06:40 sularında meydana gelen saldırının ardından, Konstablerwache Tren İstasyonu'na doğru kaçan kişi, cinayet şüphesiyle yakalanarak cezevine gönderildi. 

Baden Württemberg eyaletinde de 37 yaşındaki bir kadın, 38 yaşındaki komşusu tarafından bıçaklanaraköldürüldü. Kadının 6 ve 14 yaşlarında 2 çocuk annesi olduğu kaydedildi. Saldırgan bir süre sonra üst kattaki evinde tutuklandı.

Olaylarla ilgili soruşturmalar devam ediyor.

Fotoğraf: Arşiv

HABERE YORUM KAT