Kuzey Ren-Vestfalya'da 2000 figüran aranıyor... Günlük çekim ücreti 120 Euro!

Kuzey Ren-Vestfalya'da 2000 figüran aranıyor... Günlük çekim ücreti 120 Euro!

Almanya'nın medya merkezlerinden biri olan Kuzey Ren-Vestfalya'da film ve dizilerde oynamaları için binlerce figüran aranıyor.

Almanya'nın en büyük medya organizasyonlarından biri olan ARD, Kuzey Ren-Vestfalya'da (NRW) yapılacak çekimler için binlerce figürana ihtiyacı var. 

Mönchengladbach, Köln, Leverkusen ve Wuppertal gibi NRW şehirlerinde gerçekleştirilecek çekimler için ARD, "Her yaştan, her milliyetten, her cinsiyetten insanı bekliyoruz" çağrısımda bulundu. Seçilen 2 bin figüranın günlük çekim ücreti 100 Euro'nun üzerinde olacak. Başvuru yapan kişilerin ise herhangi bir deneyimi olması gerekmiyor. 

ARD'nin özellikle yeni çekimlerine başladığı "A Better Place" dizisi için figüranlara ihtiyacı var. Bu dizi için de 'dövmeleri olanlar, vücut geliştiriciler, dövüşçüler, boksörler, saçları kısa veya uzun erkekler, karakteristik yüzleri olan insanlar, yüzlerinde yara izi olanlar, sakallı ve toplumda sıklıkla bulunan fenotipli insanlar aranıyor. Bu kişilerin 20 ile 60 yaş aralığında olması isteniyor.

Bahsi geçen NRW şehirlerinden birinde veya yakın çevresinde yaşıyanlar başvuru için 'Film Faces' ajansına ücretsiz olarak kaydolabilir. 

ARTI49

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT