Haluk Levent'ten şarkıcı Onur Şener cinayetine dair paylaşım: Nereye gidiyoruz belli değil

Haluk Levent'ten şarkıcı Onur Şener cinayetine dair paylaşım: Nereye gidiyoruz belli değil

Ankara'daki bir eğlence mekanında, istek şarkıyı çalmadığı gerekçesiyle 3 kişi tarafından öldürülen müzisyen Onur Şener için Haluk Levent dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

Müzisyen Onur Şener'in öldürüldüğü korkunç olay, dün gece saatlerinde Ankara'nın Çankaya ilçesinde bir mekânda meydana geldi. 


İddialara göre, mekânda bulunan ve henüz kimlikleri belirlenemeyen üç kişi, müzisyen Onur Şener'den şarkı isteğinde bulundu. Müzisyen Onur Şener ise şarkıyı bilmediğini söyledi. Bunun üzerine üçkişi, mekân kapanışı sırasında müzisyen ile tartışmaya başladı. 

Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi sonucunda üç kişi, Onur Şener'e şişelerle saldırırken ortalık savaş alanına döndü. Kırılan cam şişeler Onur Şener'in boynuna saplanırken, ihbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Sağlık ekipleri kavgada ağır yaralanan Onur Şener'i hastaneye sevk etti. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen Onur Şener kurtarılamadı. Polis, olayla ilgili üç kişiyi gözaltına aldı. 

Öte yandan Haluk Levent, acı olay sonrası taziye mesajını paylaşarak, "İnanamıyorum. Onur! Güzel kardeşim! Nasıl kıydılar sana? Hem de bir istek şarkı için! Nereye gidiyoruz belli değil, belli değil halimiz..." ifadelerine yer verdi.

 

HABERE YORUM KAT