Almanya'da şans oyununda 10 milyonda bir olacak şey gerçekleşti: 1 hafta içinde aynı bölgede 2 kişi piyangoyu tutturdu!

Almanya'da şans oyununda 10 milyonda bir olacak şey gerçekleşti: 1 hafta içinde aynı bölgede 2 kişi piyangoyu tutturdu!

Almanya'da Baden-Wüttemberg eyaletinde yer alan Ren-Neckar bölgesinde 1 hafta içinde iki kişi piyangoyu tutturdu! Böyle bir ödülü kazanma olasılığının on milyonda bir olduğu aktarıldı.

Almanya'da Baden-Wüttemberg eyaletinde yer alan Ren-Neckar bölgesinde 1 hafta içinde iki kişi piyangoyu tutturdu!

Almanya'da bir hafta içinde ikinci kez Baden-Wüttemberg eyaletinde yer alan Ren-Neckar bölgesinde bir şanslı oyuncu daha büyük ikramiyeyi kazandı. Lotto Baden-Württemberg'e göre, Ren-Neckar bölgesinden bir kadın 277.777 Euro kazandı. 27 Ocak Cumartesi günü "Spiel 77" adlı oyunda, bir kişinin büyük ikramiyeyi kazanmasının ardından şimdi sıra bir başka şanslı talihliye geldi.

2.2 MİLYON EURO KAZANDI!

Çarşamba günkü çekilişte de Ren-Neckar bölgesinden bir kadın "Spiel 77" oyununu 7696367 numarasıyla oynayarak büyük ödülü kazandı. Bu numaralar ek piyangonun kazanan numarasıyla tam olarak eşleşti ve büyük ödül kadının oldu.

Böyle bir ödülü kazanma olasılığının on milyonda bir olduğu aktarıldı. Çekilişten sonra 2,2 milyon Euro'nun sahibi henüz açıklanmamış olsa da, Ren-Neckar bölgesinden gelen kadının kim olduğu şimdiden belli oldu. Kadın internet üzerinden oyunu oynadığı için, bilgileri kaydedilmişti ve ödülü otomatik olarak aldı.

ARTI49

HABERE YORUM KAT