Almanya'da 'köpek gibi davranmayı benimseyen 1000 kişiden’ büyük protesto!

Almanya'da 'köpek gibi davranmayı benimseyen 1000 kişiden’ büyük protesto!

Berlin'de düzenlenen bir protesto dünya çapında büyük sansasyon yarattı. Kendilerini 'köpekler' olarak tanımlayan 1000 kişi Potsdamer Platz istasyonunda eylem yaptı.

Almanya'nın başkenti Berlin'de toplanan 1000 kişi uluslararası manşetlere çıkmayı başardı. Kendilerini insan olarak değil de köpek olarak tanımlayan grup kostümlerini giyip Potsdamer Platz istasyonunda toplanarak havlayıp, uludular.

Tek nedeni 'Furries' topluluğu olmaları

Dünyada bu tarz gösteriler yapanlar 'Furries' toplulukları olarak tanımlanıyor. Furries, genellikle antropomorfik (insan benzeri) hayvan karakterleri ve kostümleri seven ve oluşturan bir alt kültürdür. Furries terimi, bu ilgiyi paylaşan insanları tanımlamak için kullanılır.

Furries topluluğu oldukça çeşitli bir grup olup, herkesin kendi ilgi alanlarına ve seviyelerine göre katılabileceği bir yerdir. Bu, birçok farklı ilgi alanını kapsar ve temel olarak eğlence, kendini ifade etme ve topluluk ile etkileşim amacı taşır. Ancak, herhangi bir topluluk gibi, bazı bireylerin ilgi alanları ve faaliyetleri diğerlerinden farklı olabilir ve bu nedenle çeşitli görüşler ve faaliyetler içerebilir.

ARTI49

HABERE YORUM KAT