Uğur Dündar ekranlara geri dönüyor

Uğur Dündar ekranlara geri dönüyor

Gazeteci Uğur Dündar, Tv100'de yayınlanan Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum programının konuğu oldu. Dündar, ekranlara Tv100 ile geri döneceğinin sinyalini verdi.

TV100'de yayınlanan Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum programının bu haftaki konuğu Uğur Dündar oldu. Candaş Tolga Işık’ın sorularını yanıtlayan Dündar, ekranlara hangi kanalda ve ne zaman döneceği ile ilgili sinyali verdi.

EKRANLARA DÖNÜŞ SİNYALİNİ VERDİ

Medyaradar’da yer alan habere göre; Duayen gazeteci Uğur Dündar Tv100 canlı yayınında, ekranlara geri dönüş için sinyali verdi. Dündar, iş insanı Nejat Gülseren'in sahibi olduğu Tv100 ailesine katılacağı iddia edildi.

TV100'DEN UĞUR DÜNDAR BOMBASI

Yaptığı haberler ve programlarla adından söz ettiren Tv100, gazeteci Uğur Dündar'ı kadrosuna kattı. Birçok gazeteciyi ve programcıyı transfer eden başarılı iş insanı Nejat Gülseren, son olarak Uğur Dündar'ı program yapmaya ikna etti.

PROGRAMLARA NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Tv100 ile anlaşan gazeteci Uğur Dündar, Medyaradar'ın edindiği bilgilere göre yılbaşından sonra ekranlara geri dönecek ve yeni yayın hayatını Tv100'deki programları ile sürdürecek.

HABERE YORUM KAT