Tartışmalı Rize mitingi hakkında Sedat Peker'den yeni paylaşım

Tartışmalı Rize mitingi hakkında Sedat Peker'den yeni paylaşım

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Rize mitingi hakkında sosyal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulundu.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, tartışmalı Rize mitingi hakkında sosyal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulundu.

Peker'in paylaşımı şöyle: ''Takılmışsınız bir Rize mitingine.Hükümete sürekli neden Sedat Peker’e Rize’de miting yaptırdınız diyorsunuz'' diye yazan Peker, ''Ben sadece Rize’de miting yapmadım ki;Sakarya’da,Sivas’ta,Maraş’ta,Niğde’de,Kıbrıs’ta, İzmir’de,Nevşehir’de,Ankara’da ve İstanbul’un birçok ilçesinde yaptım (ak parti için)'' ifadelerini kullandı. 

rize.png
NE OLMUŞTU?
Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, 7 Haziran 2015 seçimleri öncesinde Rize'den 'Teröre lanet mitingi' düzenlemiş, Peker mitingde barış akademisyenlerine yönelik ''Büyük hata yapıyorlar. Hatalarını fark ettikleri zaman her şey için çok geç olacak. Adeta dünyanın şah damarları kesilmişçesine oluk oluk kanlarını akıtacağız. O zaman içimizden çıkacak iyi niyetliler bize ‘Merhametli olun’ diyecekler. Biz de onlara ‘Bu intikam üç yaşındaki çocuklarının yanında şehit edilen babalarının, hamile karılarının yanında şehit edilen kocalarının intikamıdır, merhamet etmeyeceğiz’ diyeceğiz. Merhamet etmeyene merhamet edilmez'' ifadelerini kullanmıştı.

peker-foto.jpg

HABERE YORUM KAT