'Şeyh'in cinsel istismarına uğrayan küçük kız çocuğu: Annem istismara tepki vermezdi

'Şeyh'in cinsel istismarına uğrayan küçük kız çocuğu: Annem istismara tepki vermezdi

"Annem bu kişiyi Allah dostu olarak gördüğünden ve zarar gelmeyeceğini düşündüğünden bu hareketlere tepki vermezdi."

Tarikat ‘şeyh’inin cinsel istismarına uğrayan küçük kızın ifadesi rezaleti bir kez daha gözler önüne serdi. Küçük kız çocuğu, “İçeri her girdiğimde beni dudağımdan öperdi, annem tepki vermezdi” ifadesini verdi.

12 yaşındaki kız çocuğuna istismarda bulunduğu için tutuklanan Uşşaki tarikatı lideri Fatih Nurullah soruşturmasında yeni detaylar ortaya çıktı. Cinsel istismara uğrayan 12 yaşındaki çocuk ifadesinde, Fatih Nurullah’ın kendisini her gördüğünde parmağından ya da dudağından öptüğünü, annesinin ve arkadaşlarının da bunu gördüğünü söyledi.

Haberglobal‘in haberine göre; çocuk istismarı suçundan tutuklanan Fatih Nurullah adını kullanan 58 yaşındaki Eyüp Fatih Şağban’ın istismarına uğrayan 12 yaşındaki kız çocuğunun ifadesi pedegog eşiğinde alındı.

Savcılıkta yaşadığı istismarı tüm ayrıntılarıyla anlatan çocuğa, bu yaşadıklarından kimlerin haberi olup olmadığı soruldu.

12 yaşındaki çocuk ifadesine, tüm yaşananların annesinin gözü önünde olduğunu belirtti ve şu ifadeyi verdi:

“Beni öptüğü zaman herkes aşağıda oluyordu. Kimseye söylemem için beni tehdit etti. Bana olayın ilk gerçekleştiği gün 100 TL para vermişti. Ben annem ve arkadaşları ile birlikte Fatih’in yanına girerdim. Her girdiğimde beni yanağımdan ya da dudağımdan öperdi. Annem ve arkadaşları da bunu görürdü. Annem bu kişiyi Allah dostu olarak gördüğünden ve zarar gelmeyeceğini düşündüğünden bu hareketlere tepki vermezdi.”

HABERE YORUM KAT
17 Yorum