Sedat Peker'den yeni video: Bu kez Süleyman Soylu'yu hedef aldı!

Sedat Peker'den yeni video: Bu kez Süleyman Soylu'yu hedef aldı!

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, 4.üncü videosunda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile ilgili iddialarda bulundu.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, kendisinin başında olduğu şebekeye yönelik açılan soruşturma sonrası youtube kanalında videolar yayınlamaya devam ediyor.

Video ile yayınladığı konuşmasının başında, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun kendisine “mafya” ve “pislik” dediğini hatırlatan Peker, “Bugün size aslan, kaplan, temiz Süleyman’ı anlatacağım” diyerek söze başladı.

“TEHLİKE OLURSA HABER VERECEĞİM”
Peker, “Sayın İçişleri Bakanımız. Bir arkadaş aradı dedi ki, ‘Süleyman Bey’in üzerine çok geliyorlar, bir şeyler söyleyecek, arkadaş kusura bakmasın.’ Bizim temiz Süleyman bir tweet attı, ‘Suç örgütü liderini takipteyiz’ tamam. Millet buna biraz daha saldırınca ertesi gün ‘Pislik, mafya lideri’ dedi. Şimdi namusluca konuşacağız. İnsanın yalan söyleyip söylemediği her şeyinden belli oluyor. Ben zaten delilleriyle anlatacağım. Namus sahibiysen konuş ya, Berat Bey’e sen beni düşman etmedin mi? Akrabam Reşat Hacıfazlıoğlu, senin bütün organizasyonlarını yapan. Ya sen değil miydin DYP’nin başına ulaşmak için, seni kongrelere almıyorlardı, yanında kim var bakın, benim arkadaşlarım, akrabalarım. Onlar senin yanında değil miydi? Benim akrabam gelip ‘Reis’in kulağına bir şeyler geliyor, İstanbul’da sorunlar var’ dediğinde, ‘İstanbul’u ben yönetmiyorum, Berat yönetiyor’ dedin mi, demedin mi? ‘O yaptırıyor her şeyi’ dedin mi demedin mi? ‘Sedat Peker’in akrabası, bir cenazedeyiz, telefon sinyalleri var, cenazede görüştük, sen demedin mi? ‘Sedat Peker’e dosya hazırlıyorlar. Ben tehlikeli bir durum olursa haber vereceğim’ demedin mi? Senin bu dünyada hep yıldızın parlak olacak” dedi.

“KORUMA POLİSİMİ VERMEDİN Mİ?”
İddialarına AK Parti’li gazeteci Hadi Özışık’ı da dayanak gösteren Peker, “Hadi Özışık, şerefli adam. Ben yurtdışına çıkmışım artık, sen diyorsun ya ‘İş adamı olduğunu söyleyip sonra suç faaliyetleri olduğunu tespit ettik.’ Ben ne zaman çıktım, 1 buçuk sene oldu. Dosya ne zaman hazırlanıyor, üç senedir. Bu dediğim olay ne zaman oldu, taş çatlasın 5 ay. Sen demedin mi ona ‘Ben severim’ diye. O sana şöyle dedi, ‘Bu Sedat Peker’le ilgili çok şey konuşuluyor, bunlar bir şeyler yapıyor olabilirler.’ Sen ‘Ben onu severim’ demedin mi? Bu kadar kısa sürede ne değişti? Benim koruma polisimi sen vermedin mi? Sen uzatmadın mı ondan sonraki sene de?” diye konuştu.

İSTİFA SÜRECİNDE ‘ROBOT HESAPLAR’ İDDİASI
Peker, Soylu’nun istifa edip daha sonra görevine geri döndüğü sürece ilişkin de “Bizim temiz Süleyman’ın istifa olayı var ya. Bir gün evvel robot hesaplardan tweetler hazırladı, o bir milyon 300 bin tweet var ya. Sen de biliyorsun, benim kardeşim gibi o çocukların hepsi, benim destek olduğun haber portalları da sana destek oldular.” iddiasında bulundu.

KAYNAK: VERYANSIN

HABERE YORUM KAT