Rewe’den alınan konservede iğrenç sürpriz!

Rewe’den alınan konservede iğrenç sürpriz!

Rewe’den aldığı barbunya fasulyesi ile yemek yapmak isteyen bir kadın, tenekenin içindeki iğrenç görüntü karşısında şoke oldu.

Rewe’den aldığı konserve "kidney" fasulyeleriyle yemek yapmak isteyen bir müşteri, kutuyu açtığında büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Kutunun içinde fasulye yerine kahverengi bir sıvı bulan kadın, durumu sosyal medya platformu X’te paylaştı. Fotoğrafları gören diğer kullanıcılar da yorumlarında durumu iğrenç bulduklarını ve şaşırdıklarını belirttiler.

Kutunun Rewe’nin kendi markası “Ja!” olduğunu söyleyen kadın, süpermarkete şikayette bulunduğunu ancak bir sonuç alamadığını ifade etti. Tüketici merkezi ise bozuk gıda satan yerlere karşı vatandaşları uyardı ve kusurlu ürünleri ambalajı ve fişiyle birlikte iade etmelerini tavsiye etti.

DİKKATLİ OLUNMALI

Kutuda ne olduğu ve neden bozulduğu ise henüz bilinmiyor. Rewe yetkilileri konuyla ilgili bir açıklama yapmadı. Bazı uzmanlar, konserve ürünlerde bozulmanın nadir de olsa olabileceğini, ancak tüketimden önce dikkatli olunması gerektiğini söylediler.

İşte o paylaşım:

ARTI49

HABERE YORUM KAT