Rewe, müşterilerine nasıl hırsızlık yapılacağını anlattı

Rewe, müşterilerine nasıl hırsızlık yapılacağını anlattı

Rewe, TikTok'taki videoda, bir canlandırma yaptı. Videoda, müşterilerin su şişesini "içki şişeleriyle" değiştirdiği anlatıldı. Rewe, müşterilerine, bu tip hırsızlıkların farkında olduklarının mesajını verdi.

Süpermarketler ve indirim marketleri de sosyal medya platformlarında oldukça aktif oluyor.

"Rewe-Markt Herröder" da özellikle bu konuda yaratıcı olmaya başladı. Mağaza kendisini "eğlenceli ve çılgın" olarak tanımlıyor. Bu slogana göre, çalışanlar topluluğu Rewe'deki günlük çalışma rutinine dahil ediyor.

Süpermarketler genellikle müşterilerinin kendilerinden çalmasını önlemek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Konuyla ilgili TikTok'ta dikkat çeken bir video paylaşıldı.

İÇKİ ŞİŞESİ ÇALMAK...

Pek çok kişi buna aşina olacaktır: özellikle, süpermarketlerden kasa kasa içecek satın aldığınızda, genellikle tüm kasayı alışveriş bandına koymazsınız. Bunun yerine müşteriler kasadaki çalışana, arabalarında kaç kutu olduğunu söylerler.

İşte söz konusu videoda da bu canlandırma yapıldı. Ancak, müşterilerin su şişesini "içki şişeleriyle" değiştirdiği anlatıldı. Rewe, müşterilere, bu tip hırsızlıkların farkında olduklarının mesajını verdi.

Ancak video, sosyal medyada tartışma konusu da oldu. Bir kısım kullanıcı, hırsızlık yolunun açıldığından yakındı!

Rewe'nin videosu 1 milyondan fazla görüntüleme aldı.

İşte o video:

@reweherroeder #supermarkt #rewe #beautiful #rewekarriere #videoviral #fyp #reweherroeder #einzelhandel ♬ Originalton - Rewe Markt Herröder

ARTI49

FOTOĞRAF: unsplash

HABERE YORUM KAT