Park otomatını kırmaya çalışan Alman enselendi

Park otomatını kırmaya çalışan Alman enselendi

Hamburg'da 32 yaşındaki Alman bir adam, çok katlı otoparktaki makinelerden birini zorla açmak için aletler kullanmaya çalıştı. Fark edilen ve polisten kaçmaya çalışan adam, bir aracın arkasında yüzü yere dönük yatarak saklanmaya çalışırken bulundu...

Hamburg'da gece saatlerinde, Altona istasyonundaki çok katlı otoparkta bulunan bir park bileti makinesine zorla girilmeye çalışıldı.

Rapora göre, 32 yaşındaki Alman bir adam, çok katlı otoparktaki makinelerden birini zorla açmak için aletler kullanmaya çalıştı. Bir güvenlik servisi çalışanı olayı fark etti ve Altona istasyonundaki federal polise haber verdi.

EL TESTERESİ BULUNDU

Şüphelinin aranması sonucunda Alman, bitişikteki çok katlı otoparkta fark edildi. Devriyeyi gören Alman tutuklanmaktan kaçmaya çalıştı. Federal polis kaçağın peşine düşerek, kısa bir süre sonra onu bir arabanın arkasına saklanmış ve yüzüstü yatar vaziyette buldu. Polis, Almanı gözaltına aldı.

Olay yerinde yapılan aramada bir el testeresinin yanı sıra başka aletler de bulundu.

Alman daha sonraki işlemler için Hamburg-Altona Federal Polis Karakoluna götürüldü.

Taşıdığı aletlere el konulduktan sonra, adam federal polis karakolundan serbest bırakılmak zorunda kaldı. Almanın halihazırda şüpheli park bileti makinesinden herhangi bir para alamadığı belirtildi.

Adam hakkında özellikle ciddi hırsızlık ve mülke zarar verme şüphesiyle ön işlemler başlatıldı.

ARTI49

HABERE YORUM KAT