Münih'te iki çocuk başka iki çocuğu bıçakla soydu

Münih'te iki çocuk başka iki çocuğu bıçakla soydu

İki genç, Münih'in Freimann bölgesinde kendilerinden biraz daha küçük iki çocuğu vahşice soydu! Polise göre, iki küçük çocuğa bıçak çekildi ve dövüldü. Daha sonra küçük çocukların üstlerindeki kıyafetler bile alındı!

Bavyera'da gençlere yönelik şok edici şiddet vakaları her geçen gün artıyor.

Münih'in Freimann bölgesinde, ciddi bir saldırı olayı yaşandı. İki çocuk, kendilerinden biraz daha küçük iki çocuğu bıçak zoruyla soydu, bununla da yetinmeyip onların kıyafetlerini aldılar.

YÜZÜNE YUMRUK ATTI!

Polise göre, olay 19.35 sularında meydana geldi. Bu sırada 13 yaşındaki iki Münihli öğrenci Hans-Leipelt-Straße'deki bir yeşil alanda bulunuyordu. Polis merkezinden yapılan açıklamada, "Kimliği belirsiz iki kişi aniden onlara yaklaştı ve öğrencilerden birinden yüksek kaliteli giysileri istedi" denildi.

15 yaşlarına yakın iki soyguncu çocuktan biri bıçak çekerken, diğeri ise 13 yaşındaki çocuklardan birinin yüzüne yumruk attı. Bunun üzerine 13 yaşındaki çocuklardan biri talep edilen giysileri çıkararak tehditte buluna çocuğa teslim etti.

BİRİ AKSANLI DİĞERİ AKSANSIZ ALMANCA KONUŞUYOR...

Soygunculuk yapan iki çocuktan birinin aksansız, düzgün bir Almanca konuştuğu, diğerinin ise yabancı bir aksanla Almanca konuştuğu belirtildi.

Soygundan sonra iki çocuk kaçtı. Polis ise şimdi onları her yerde arıyor.

ARTI49

HABERE YORUM KAT