'İlk ve son cevabım' diye paylaştı: Canan Kaftancıoğlu'ndan Muharrem İnce'ye yanıt

'İlk ve son cevabım' diye paylaştı: Canan Kaftancıoğlu'ndan Muharrem İnce'ye yanıt

Kaftancıoğlu, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin 2018 seçimleriyle ilgili açıklamalarına da yanıt verdi. Kaftancıoğlu, verdiği yanıtı da sosyal medya hesabından paylaştı.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, 2018 cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili Habertürk'te yaptığı açıklamada "Mansur Yavaş bir kaybetti, bir daha kaybetti, kazandı. Kılıçdaroğlu 13 kere kaybetti, ben bir kere kaybettim. Bir kere penaltı kaçırdım. O mesajı ben attım, pişman mısın, pişmanım. Ben diyeceğim ki, 'seçim ikinci tura kaldı'. Kaybettiğimi bilmiyorum, kazandığımı bilmiyorum.

CHP görevini yapmamış. Ben Cumhurbaşkanı adayıyım. 12 bin 843 sandığa gözlemci koymamış CHP. Bu 4 milyon oy demek. Bu kadar sandığa gözlemci koymazsanız. YSK'nın bu belgesi ortada iken bana daha seçim gecesini sormak. Beni satmışlar resmen satmışlar! Binim hatam partime güvenmekti. Ben o gençlik, kadın kolları, ilçe başkanlıkları canım ciğerdi. Yukarıda operasyon yapan bu sistemi göçertti. Meral Akşener, Kemal Kılıçdaroğlu neredeydi? Herkes bana soruyor" diye konuştu.

HABERE YORUM KAT