Harry Potter’ın 20. yıl özel bölümünden ilk fragman geldi

Harry Potter’ın 20. yıl özel bölümünden ilk fragman geldi

Harry Potter ekibini Hogwarts’ta yeniden göreceği 'Harry Potter 20th Anniversary: ​​Return to Hogwarts' bölümünden ilk fragman yayınlandı.

J.K. Rowling’in fantastik romanlarından uyarlanan Harry Potter film serisinin oyuncuları Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson, serinin ilk filmi "Harry Potter ve Felsefe Taşı"nın vizyona girişinin 20. yıl dönümünü kutlamak için yeniden bir araya geliyor. "Harry Potter 20th Anniversary: ​​Return to Hogwarts"tan (Hogwarts’a Dönüş) yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.

“Return to Hogwarts", 1 Ocak 2022 tarihinde yayınlanacak. Yapım, başrol oyuncuları Daniel Radcliffe, Emma Watson ve Rupert Grint'in oynadıkları karakterleri derinlemesine ele alacak ve oyuncularla ve film ekibiyle yapılan röportajlar içerecek.

 
"Harry Potter 20th Anniversary: ​​Return to Hogwarts"ta başrol oyuncuları Radcliffe, Watson ve Grint'in yanı sıra, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Evanna Lynch gibi isimler yer alacak. 

HABERE YORUM KAT