Frankfurt'ta sahneye çıkan Mesut Süre, Artı49'a konuştu: Almanya'nın en çok nesini sevdi...

Frankfurt'ta sahneye çıkan Mesut Süre, Artı49'a konuştu: Almanya'nın en çok nesini sevdi...

Komedyen Mesut Süre, Frankfurt'taki gösterisinden sonra Artı49'a açıklamalarda bulundu. Almanya'yı çok sevdiğini belirten Süre, Avrupa'daki Türklere de müjdeli bir haber verdi...

Türkiye'de, "Mesut Süre ile Rabarba", "Mesut Süre ile İlişki Testi", "Yalnızım Mesut Bey" gibi güldürü programları yapan ünlü komedyen Mesut Süre, Avrupa turnesine çıktı.

Komedi stand-up şov olan "Siz Hepiniz Ben Tek" ile dün Almanya'nın Frankfurt şehrinde "Internationales Theater Frankfurt"ta seyircinin önüne çıkan Mesut Süre, kendisini izlemeye gelenlere keyifli bir akşam yaşattı.

MÜJDE VERDİ

Mesut Süre, gösterisinden sonra Artı49'a açıklamalarda bulundu.

"Almanya'ya gelip, burada Türk seyircisinin önüne çıkmak nasıl bir duygu" sorumuza karşılık, "Almancam olmadığı için Alman seyircinin önüne çıkamam zaten. Mecburduk Türk seyircilerinin önüne çıkmaya" diyerek esprili bir yanıt veren Süre, şunları söyledi:

"Frankfurt'ta hafta içi olmasına rağmen çok güzel bir kalabalık gelmiş. Zaten bizi Türkiye'de dinlemişler, izlemişler, herkes bilerek gelmiş, o yüzden Türkiye'deki oyunlar kadar güzel geçti."

Kendisini sevenlere müjdeli bir haber de veren Mesut Süre, "Daha geleceğiz, bugün gelenler başkalarını da getirirlerse daha iyi olur" derken, "Vizemiz de var" şeklinde bir espri yaptı.

"Almanya'yı sevdiniz mi" sorumuza da Mesut Süre, "Sevdim, sevdim... Havası, casinosu, otelleri falan çok güzel, her şey çok güzel, on numara yer" diyerek yine kendine has bir üslupla yanıt verdi ve röportajı orada dinleyenleri güldürdü.

mesut-sure.jpg

TURNESİ DEVAM EDİYOR

Mesut Süre, Avrupa turnesi kapsamında bugün Almanya'nın Essen kentinde, yarın Hollanda'nın Eindhoven kentinde, 10 Aralık günü ise Belçika'nın başkenti Brüksel'de olacak.

Hakan Erol

ARTI49

HABERE YORUM KAT
1 Yorum