Frankfurt sokaklarında ilginç görüntü: Tesettüre girdi

Frankfurt sokaklarında ilginç görüntü: Tesettüre girdi

Almanya'nın Frankfurt şehrinde çekilen bir video dikkat çekti. Yoldan geçen bir kadına tesettür giydiren sosyal medya kullanıcısı, Alman kadındaki değişimi gösterdi. Söz konusu tesettür, giyen kadına hediye edildi. İşte o değişim...

Almanya'nın Frankfurt şehrinde çekilen bir video dikkat çekti.

Bir sosyal medya kullanıcısı, sokaktaki insanlara tesettüre giymeyi teklif ediyor. Teklifi kabul edenlerin değişimi ise sosyal medyada çokça konuşuldu.

"AMAN TANRIM"

Kadının önceki ve sonraki hali çokça tartışılırken, muhabir, tesettüre giren kadının fotoğrafını çekerek ona gösterdi. Alman kadın, kendi değişimi karşısında "Aman Tanrım" deyip şaşırırken, muhabir de kadına, "Alışılmadık bir durum değil mi" diye sordu. Alman kadına çok güzel olduğu yönünde iltifatta da bulunan muhabir, bir süre Alman kadınla sohbet etti.

Alman kadın, daha sonra, "Sanırım eve gidince bunu satın alacağım" ifadelerini kullandı. Alman kadına, söz konusu giydiği tesettür hediye edildi.

Video, "Kimler başörtüsü dönüşümünün bir parçası olmak ister?" notuyla paylaşıldı...

İşte sosyal medyada çokça konuşulan o video:

@hijabiofficial Wer möchte auch mal bei einer Hijabtransformation dabei sein? #foryou #viral #hijab #hijabtransformation #transformation #fashion #modestfashion #challenges #abaya ♬ Originalton - hijabiofficial

HABERE YORUM KAT
1 Yorum