El Cezire muhabirinden çok konuşulacak hareket: "Türkiye gibi..." diyen vatandaşı böyle itti!

El Cezire muhabirinden çok konuşulacak hareket: "Türkiye gibi..." diyen vatandaşı böyle itti!

Gazze'de yapılan bir katliamdan dolayı canlı yayın yapan bir muhabir ilginç hareketlerde bulundu. Muhabir, "Allah bizim için yeterliydi ve o en iyi yardımcıydı. Katar ya da Türkiye gibi değildi" diyen vatandaşı itti!

Katar merkezli haber kanalı El cezire canlı yayınında ilginç bir olay yaşandı.

El Cezire muhabiri, Gazze'de İsrail saldırılarının yaptığı saldıları, olayın yaşandığı yerden canlı yayınla aktarıyordu. Bir mahalleye yapılan İsrail saldırısından dolayı canlı yayın yapan El Cezire muhabiri, orada duruma isyan eden bir vatandaşa mikrofon uzattı.

"Bize katliamdan biraz bahsetmek ister misin?" diye soran muhabire yanıt veren vatandaş, öfkeli bir şekilde sözler sarf etti.

"TÜRKİYE GİBİ..." DEYİNCE SUSTURULDU...

"Yapılan katliamlar sivilleri hedeflemişti! Tüm kurbanlar çocuklardı, çok genç çocuklar... " diyen vatandaş, "Allah bizim için yeterliydi ve o en iyi yardımcıydı. Katar ya da Türkiye gibi değildi!" ifadelerini kullanırken, muhabirin müdahalesiyle karşılaştı. Muhabir, vatandaşın sözünü bitirmeden onu iterken, vatandaş konuşmasını sürdürmeye çalışsa da sesi mikrofona yansımadı. Muhabir konuşmasına devam ederken, ara ara vatandaşı da eliyle uzaklaştırmaya devam etti.

Muhabir ise sözlerinin devamında, "Bu ilk etapta ayrıca insani bir sorun... Birbiri ardına bu sahneleri izliyoruz... Durum suan felaket düzeyde!" derken, "Ve bu katliamlar tekrar tekrar işlenmeye devam ediyor" diye belirtti.

İşte o video:

ARTI49

HABERE YORUM KAT