Borçları yüzünden bayram sabahı canına kıydı

Borçları yüzünden bayram sabahı canına kıydı

Borçları yüzünden bunalıma giren genç, bayram sabahı 8. kattaki evinin penceresinden atladı. Oğlunun ölüm haberini alan acılı anne, "Değer miydi oğlum" diyerek gözyaşı döktü.

ADANA - Adana'da 50 bin lira borcu nedeniyle 8. kattaki evinin penceresinden atlayarak intihar ettiği ileri sürülen gencin annesinin onu son bir kez görmek isteyip feryat etmesi herkesi ağlattı. 

Ataması yapılmayan öğretmen yaşamına son verdi

50 bin liralık borcunu ödeyemeyince bunalıma girdi

Edinilen bilgiye göre, olay merkez Seyhan ilçesi, Reşatbey Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre, evlendikten sonra ayrılan Egemen Ş., 50 bin lira borcu olduğu için bunalıma girdi.

8. kattan kendini boşluğa bıraktı

Egemen Ş., girdiği bunalımdan çıkamayarak 8. kattaki evinin yatak odasının penceresinden kendini boşluğa bırakarak beton zemine çakıldı. Olayı gören komşuları hemen polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Egemen Ş.'nin hayatını kaybettiğini belirledi. 

e6c5d37410f3abfa447821a43bf50697.jpg

"Neden yaptın oğlum, beni nasıl yalnız bırakırsın, değer miydi?"

Bu arada, anne Nazlı Ş., oğlunun intihar ettiği yere gelerek, "Neden yaptın oğlum, beni nasıl yalnız bırakırsın değer miydi" diyerek gözyaşlarına boğuldu. Anne Nazı Ş. oğlunu son bir kez görmek istedi. Ancak çalışma yapan olay yeri inceleme polisleri anne Nazlı Ş.'ye izin vermedi.

Annenin, uzun süre oğlunu görmek için feryat etmesi yürekleri dağladı. Nazlı Ş. oğlunun cesedinin hemen yanı başına oturarak ona son bir kez daha baktı. Nazlı Ş.'nin kız kardeşi de olay yerinde feryat edip yeğenini son bir kez görmek istedi. Polisin yaptığı incelemenin ardından ceset, otopsi için adli tıp kurumu morguna kaldırdı. 

811558413f710817ec321a7104ff357d.jpg

HABERE YORUM KAT

1 Yorum