Berlin'de korkunç olay: Anne 1 yaşındaki kızını 3. kattan aşağı attı

Berlin'de korkunç olay: Anne 1 yaşındaki kızını 3. kattan aşağı attı

Berlin'de hayrete düşüren bir olay: Bir anne, bir yaşındaki kızını üçüncü kattan aşağı attı! Kadının akıl hastası olabileceği belirtiliyor.

Berlin'in Altglienicke semtindeki Ortolfstraße'de Pazartesi günü öğleden sonra bir apartman bloğunda mavi plastik bir kedi kutusu bulundu. İçinde inleyen, ağır yaralı küçük bir kız çocuğu vardı. Görgü tanığı hemen itfaiyeye ve polise haber verdi.

Berlin polisine göre çocuk "düşme sonucu aldığı ağır yaralar nedeniyle derhal hastaneye kaldırıldı". 21 aylık kız çocuğunun hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirildi. Ancak çocukta birkaç kırık kemik olduğu bildirildi.

KLİNİĞE YATIRILDI

Alarma geçen polis, kısa bir süre sonra kızın 40 yaşındaki annesini binanın üçüncü katındaki bir dairede tutukladı. Kadının çocuğunu yaklaşık on metre yükseklikten attığından şüpheleniliyor. Berlin Savcılığı, temel saiklerle cinayete teşebbüs şüphesiyle soruşturma başlattı. Müfettişlere göre şüpheli kadın şu ana kadar iddialar konusunda sessiz kaldı. Kadının dokuz yaşındaki bir diğer çocuğu ise gençlik dairesine teslim edildiği ortaya çıktı.

Suçun neden işlendiğine dair herhangi bir belirti yok.

Annenin ciddi psikolojik sorunlar yaşadığı belirtiliyor. Kadın, savcılığın talebi üzerine bir psikiyatri koğuşuna yatırıldı.

Berlin Eyaleti Kriminal Soruşturma Dairesi'nin cinayet masası olayı soruşturmaya devam ediyor.

ARTI49

FOTOĞRAF: TEMSİLİ

HABERE YORUM KAT