Bazı üst düzey AK Partililer harekete geçti: Dokunulmazlığı kaldırılsın, yargı önüne çıksın!

Bazı üst düzey AK Partililer harekete geçti: Dokunulmazlığı kaldırılsın, yargı önüne çıksın!

Gazeteci Barış Yarkadaş, Efkan Ala ve Selami Altınok'un Süleyman Soylu'ya karşı AKP içinde üst düzey isimlerle yaptığı görüşmeyi açıkladı.

Korkusuz gazetesi yazarı Barış Yarkadaş, KRT TV'de katıldığı canlı yayında AK Parti'nin emniyet kökenli milletvekileri Efkan Ala ve Selami Altınok'un İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya karşı AK Parti içinde üst düzey isimlerle yaptığı görüşmeyi açıkladı.

KRT TV'de Gürkan Hacır'ın sunduğu Şimdiki Zaman programında organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in Youtube kanalında gazeteciler Uğur Dündar, Çiğdem Akdemir, İsmail Saymaz, Barış Yarkadaş ve Avukat Salim Şen, organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in iddialarını değerlendirdi.

SÜLEYMAN SOYLU'NUN DOKUNULMAZLIĞI KALDIRILSIN TALEBİ
Gazeteci Barış Yarkadaş, AK Parti'nin eski İçişleri Bakanları Efkan Ala ve Selami Altınok'un parti içinde Süleyman Soylu'ya karşı yaptıkları görüşmeyi şöyle anlattı:

"AKP MYK'nın ardından AKP'nin emniyet kökenli milletvekillerinin AKP'nin bir grup üst düzey yöneticisini ziyaret ederek Süleyman Soylu etrafında gelişen olaylardan dolayı duydukları rahatsızlıkları dile getirdiler.

AKP'nin emniyet kökenleri vekilleri Efkan Ala, Selami Altınok yaptıkları görüşmede şunu söylüyor;


 
'Soylu'nun elinde eğer bir belge varsa bunu savcılığa versin. Belge de yoksa partili arkadaşlarımız zan altında kalmasın, eğer Süleyman Soylu ile ilgili  iddialarda varsa gerekirse AKP bu işe öncülük etsin.

Süleyman Soylu'nun dokunulmazlığı kaldırılsın ve yargı önüne çıkarılsın"

HABERE YORUM KAT