Bayern Münih'in yıldız oyuncusu Leroy Sané'den Harry Kane açıklaması

Bayern Münih'in yıldız oyuncusu Leroy Sané'den Harry Kane açıklaması

Bayern Münih'in yıldız oyuncusu Leroy Sané, takım arkadaşı Harry Kane ile kimyasının en başından beri uyuştuğunu söylerken, "Dünyanın en iyi dokuzlularından biri, uzun yıllardır öyle ve oyunu inanılmaz derecede iyi anlıyor" ifadelerini kullandı.

Bayern Münih'in yıldız oyuncusu Leroy Sané, yaptığı açıklamada takım arkadaşı Harry Kane'i övdü.

27 yaşındaki oyuncu, "Artık iki çocuk babasıyım, bu da sizi daha olgun yapıyor" derken, "Son zamanlarda kendi performansımdan memnunum" dedi.

"İNANILMAZ DERECEDE İYİ ANLIYOR..."

Sané, kulübün kendi medya kuruluşuna yaptığı açıklamada, Harry Kane ile kimyasının en başından beri uyuştuğunu söyledi ve "Harry ile gerçekten iyi bir uyum yakalayabileceğimizi çok çabuk fark ettim. Birlikte oynadığımız ilk maçtan önce bile" diye belirtti.

Sané, şunları söyledi:

"Son birkaç yıldır kariyerini yakından takip ettim ve Premier Lig'de ona karşı oynadım. Dünyanın en iyi dokuzlularından biri, uzun yıllardır öyle ve oyunu inanılmaz derecede iyi anlıyor. Beni neyin harekete geçirdiğini çok iyi biliyor ve bunun tersi de geçerli."

Sané, Kane ile aralarındaki olağanüstü takım çalışmasının temelini, "Onu saha dışında da bir insan olarak çok seviyorum" diyerek anlattı.

ARTI49

FOTOĞRAF: AA

HABERE YORUM KAT