Almanya'daki Türk kadın anlattı: Alman erkekleri ile Türk erkeklerinin benzer noktası

Almanya'daki Türk kadın anlattı: Alman erkekleri ile Türk erkeklerinin benzer noktası

Almanya’da yaşayan Türk kadını Almanya’da çıktığı buluşmayı (date) değerlendirdi. Alman erkekleri ile Türk erkeklerinin benzer noktasını anlattı.

İlk buluşmalarda karşı tarafı daha iyi tanımak adına ona çeşitli sorular yöneltilir ve ardından bize yöneltilen soruları cevaplandırırız. Böylelikle buluşmanın nasıl bir dinamikte ilerleyeceği şekillendirilir. Bu karşılıklı soru ve cevap sürecine ek olarak; karşı tarafın gerek fiziksel gerekse de karakteristik özellikleri hakkında yorumumuzu da dile getirebiliriz.

''Almanya'da Bir Türk Kızı Olarak Date'e Çıkmak'' isimli içeriğiyle @mervebulutyt isimli kullanıcı da gittiği buluşmalarda kendisiyle ilgili aldığı yorumlardan bahsetti.

Videoda Alman erkekleri ve Türk erkeklerini bir noktada benzetti. Buna ek olarak buluşmalarında onun hakkında yapılan yorumları da kendi çerçevesinde yeniden yorumladı:

“Alman erkekleri Türk kızlarını egzotik bir meyve olarak görüyor. 28 yaşına gelmiş ama hala öğrencilik hayatından çıkmak istemiyorlar, bu yaşa kadar çalışmamış oluyorlar. Sorumluluk almak istemiyorlar. Erkekler başarılı kadınları istemiyorlar. Kültür ve dil açısından Türk erkekleri yakın geliyor ama Türk erkekleri de o kadar özensizler ki… Türk erkekleri yabancı ve özellikle sarı saçlı mavi gözlü kızlar için canlarını verirler ama Türk kızlarına gelince özensizlik, ilgisizlik…

HABERE YORUM KAT
1 Yorum