Almanya'da köpek saldırıları: Sahipleri kaçtı!

Almanya'da köpek saldırıları: Sahipleri kaçtı!

Almanya'nın iki eyaletinde köpek saldırıları meydana geldi. 13 aylık bir bebek ile bir kadın köpek saldırılarında yaralandı. İki olayda da köpek sahipleri, yaralananlara yardım etmek yerine köpekleriyle birlikte olay yerinden kaçarak uzaklaştı!

Almanya'nın Kuzey Ren-Vestfalya ve Baden-Württemberg eyaletlerinde meydana gelen köpek saldırılarında bir çocuk ve bir kadın yaralandı. İki olayda da köpek sahipleri, yaralananlara yardım etmek yerine köpekleriyle birlikte olay yerinden kaçarak uzaklaştı.

13 AYLIK ÇOCUĞU ISIRDI

Essen polisinin bildirdiğine göre, Essen'de bir köpek Cuma günü 13 aylık bir çocuğu başından birkaç kez ısırdı. Anne daha sonra köpeğe doğru hamle yaparak hayvana vurdu. Kimliği belirsiz bir adam köpeğin arkasından seslendiğinde, köpek çocuğu bıraktı. Sahibi daha sonra hayvanla birlikte yakındaki ormanda kayboldu. Çocuk ciddi şekilde yaralanırken, polis köpeğin ve sahibinin eşkalini belirlemeye çalışıyor.

YÜZÜNDEN YARALANDI

Baden-Württemberg eyaletinin Göppingen şehrinde ise 49 yaşındaki bir kadın Cuma günü şehir merkezinde aniden bir köpeğin saldırısına uğradı ve yüzünden yaralandı. Bu vakada da köpeğin sahibi saldırıdan sonra olay yerinden ayrılmadan hayvanla birlikte bir arabaya binerek ortadan kayboldu.

ARTI49

HABERE YORUM KAT