Almanya'da kayıp 3 çocuktan haber alınamıyor

Almanya'da kayıp 3 çocuktan haber alınamıyor

Alman polisi, birkaç gündür kendilerinden haber alınamayan ve birlikte oldukları tahmin edilen 3 çocuğun peşinde.

Almanya'da yılbaşı gecesi, Herzogtum Lauenburg bölgesinde bulunan bir yerel gençlik merkezinden birlikte ayrıldıkları belirtilen 3 çocuktan, o günden beri haber alınamıyor.

13, 14 ve 16 yaşlarındaki çocuklardan en küçüğü olan Leonie-Katharina F.'nin, epilepsi hastası olduğu ve düzenli ilaç kullanması gerektiği, ancak birkaç gündür ilaçlarını kullanmamış olması nedeniyle sağlığının tehlikede olabileceğinden endişe duyuluyor.

İlk gece başlatılan arama çalışmalarında hala bir ipucu bulunabilmiş değil. Çocukların eşgallerini paylaşan polis, görenlerin acil durum hattını arayarak kendilerine ulaşmasını istiyor.

Polisin duyurusunda çocuklar şu şekilde tarif edildi:

Leonie-Katharina F.: Yaklaşık 1.65 metre boyunda, siyah saçlı, güçlü bir yapıya sahip ve kaybolduğu sırada koyu renk pantolon ve kum rengi bir ceket giyiyordu.

Tia-Shaleen M.: Yaklaşık 165 cm boyunda, siyah saçlı, güçlü bir yapıya sahip ve kaybolduğu sırada koyu renk pantolon ve gri-siyah bir ceket giyiyordu.

Mike Leon P.: Yaklaşık 185 cm boyunda, sarı, kısa kıvırcık saçlı ve zayıf. Gri bir kapüşonlu sweatshirt, siyah bir eşofman altı ve siyah bir ceket giyiyordu.

ARTI49

HABERE YORUM KAT