Almanya tacizci Türk masajcısını konuşuyor

Almanya tacizci Türk masajcısını konuşuyor

Almanya'da sağlık merkezinde masörlük yapan Türk uyruklu Fadıl A. merkeze gelen kadınları taciz ettiği gerekçesiyle yargılanıyor.

Alman basını tacizci Türk masajcısını konuşuyor. Hamburg'da bir sağlık merkezinde masör olarak çalışan Fadıl A. masaj yaptırmaya gelen kadınları taciz ettiği iddiasıyla mahkeme karşısına çıktı. Türk hakkında beş kadın daha önce şikayetçi olmuştu, ancak davanın sonuçlanması yaklaşık 3 yıl sürdü. Fadıl A., 6 aydır gözaltında tutuluyordu.

TACİZ VE CİNSEL SALDIRI SUÇLAMALARI

Fadıl A.'nın üç kez taciz ve iki kez cinsel saldırı suçlamalarıyla masaj esnasında beş kadını istismar ettiği iddia ediliyor. Adamın Hamburg'da bir sağlık yaşam merkezinde çalıştığı aktarıldı.

İlk müşteri 2020 yazında meslektaşı masör Fadıl A. hakkında şikayette bulundu ve masaj esnasında kendisini taciz ettiğini bildirdi. Ancak Meridian yönetimi kadına inanmadı ve savcılık davayı düşürdü.

İddianameye göre, Fadıl A. daha sonra Ekim 2020'de başka bir kadına cinsel saldırıda bulundu. Ve tacizci adam, ardından üç kadına daha cinsel saldırıda bulundu. Tüm kadınlar olay anında savunmasız olduklarını belirtti.

Ancak Annika H. bu yılın Haziran ayında cinsel saldırı suçlamasında bulununca işler nihayet sona erdi. Bir yargıç masör hakkında tutuklama emri çıkardı.

Fadıl A.'nın avukatları, ilerleyen haftalarda duruşma için ifade vermeye devam edecek.

ARTI49

HABERE YORUM KAT