Almanya sokaklarında video çeken Türk fenomene adamın tepkisi güldürdü: “Türkiye’yi mi kötülüyorsunuz, izin vermem”

Almanya sokaklarında video çeken Türk fenomene adamın tepkisi güldürdü: “Türkiye’yi mi kötülüyorsunuz, izin vermem”

Türk komedyen Aytaç Sevim, Almanya sokaklarında videosunu çektiği sırada ilginç ve bir o kadar da komik anlar yaşadı. Komedyenin yanına gelen yaşlı adam “Ben Türkiye’den geldim, neyden bahsediyorsunuz? Türkiye’yi mi kötülüyorsunuz. İzin vermem" dedi...

Almanya'da yaşayan ve “Hikaye Şöyle Başlıyor” isimli kanalın sahibi Türk komedyen Aytaç Sevim'in yayınladığı bir videoda ilginç anlar yaşandı.

Almanya'da 1 gün önceden kurguladığı videoyu çekmek için sokağa çıkan Aytaç Sevim, videosunu çektiği sırada ilginç ve bir o kadar da komik anlar yaşadı.

“TÜRKİYE’Yİ Mİ KÖTÜLÜYORSUNUZ”

Ünlü fenomen, Offenbach kentinde çekim sırasında asgari ücretten bahsederken yaşlı bir Türk vatandaşı bir anda yanına yaklaştı ve, “Ben Türkiye’den geldim, neyden bahsediyorsunuz? Türkiye’yi mi kötülüyorsunuz” diye sordu. Bu soruya hem şaşıran hem sinirlenen ünlü fenomen, “Ne diyorsun dayı? Komedi videoları çekiyoruz. Kötülesek ne olacak?” diye cevap verdi.

Daha sonra Türkiye’den gelen vatandaş, “Kötülersen olmaz… Birisi burada Türkiye’yi kötülüyorsa, milliyetçi olduğum için müdahale etmem lazım” dedi. Türk komedyen ise, "Madem bu kadar milliyetçisin, burada ne işin var" diye sordu.

İşte yaşanan o ilginç anlar:

ARTI49

HABERE YORUM KAT
4 Yorum