Almanya Milli Takımı için bu sefer Stefan Kuntz'un adı geçti

Almanya Milli Takımı için bu sefer Stefan Kuntz'un adı geçti

Almanya Milli Takımı'ndan ayrılan Hansi Flick'in yerine Stefan Kuntz'un A Milli Takımımızı çalıştıracağı iddiaları ortaya atıldı!

Sky Sports Almanya, Alman futbol tarihinde kovulan ilk teknik direktör olan Flick'in yerine kimin atanması gerektiğini sormak için bir anket düzenledi. Şu an için en çok oy alan isim yüzde 23 ile Liverpool'un menajeri Jurgen Klopp oldu. Ancak Klopp'un Liverpool'dan ayrılması beklenmiyor. Diğer favori adaylar arasında ise yüzde 18 oy oranıyla Julian Nagelsmann, yüzde 16 ile Matthias Sammer ve yüzde 11 ile Türk Milli Takımı'nın teknik direktörü Stefan Kuntz bulunuyor.

Matthias Sammer uzun bir süredir teknik direktörlük yapmadığı için aday olarak değerlendirilmiyor. Dolayısıyla boşta olan Nagelsmann ile Kuntz, başka bir favori olarak öne çıkıyorlar.

Ayrıca, Stefan Kuntz'un Hamit Altıntop ile görüştüğü ve Alman Futbol Federasyonu'ndan milli takımın başına geçmek için bir teklif alması durumunda gitmek için izin istediği iddia ediliyor.

Almanya Milli Takımı'nın yeni teknik direktörü konusundaki spekülasyonlar devam ediyor ve Stefan Kuntz bu göreve atanabilecek önemli adaylardan biri olarak görünüyor.

HABERE YORUM KAT