Alman Milli Takım kampında “Emre Can” krizi: Sen de bir kadınsın

Alman Milli Takım kampında “Emre Can” krizi: Sen de bir kadınsın

Dortmund için 'değiştirilemez' oyuncular arasında gösterilmesine rağmen Galatasaray'ın gündeminde olduğu iddia edilen gurbetçi Emre Can, Alman Milli Takım kampında kriz çıkardı.

Alman Milli Takımı'nda Emre Can'ın saçları kriz çıkardı… Alman Futbol Federasyonu (DFB), Herzogenaurach'taki milli takım kampında ünlü Türk kuaför Mustafa Mıustafa'yı resmi olarak görevlendirdi. Bunun da milli takıma son anda katılan Emre Can tarafından istendiği iddia edildi. Türk asıllı oyuncu bu kararı savundu.

SAÇLARINA BAKIM KONUSUNDA ISRARCI OLDU

Sky yayınında saçlarının birkaç günde bir şekillendirilmesi gerektiğini anlattı. Aksi takdirde çok hızlı bir şekilde kirli göründüğünü ekledi. Günümüz futbolcularının sık saç bakımlarının gereklilik olduğunu savundu.

Milli takım kampında berber olması Alman basını tarafından abartılı lüks bir işareti olarak kabul edildi. DFB berber kararının arkasında "Odak noktası her zaman futboldur" diyerek durdu.

MUHABİRE İMALI CEVAP VERDİ

Emre Can ise "Herkes iyi görünmek ister ve biz de böyle hissediyoruz" dedi. Türk asıllı oyuncu kadın bir muhabirin 6 haftada bir saç bakımının kendisi için yeterli olduğu yönündeki itirazına mizahla karşılık verdi: “Sen de bir kadınsın.”

HABERE YORUM KAT