Aldi yeni teslimat hizmetlerini duyurdu!

Aldi yeni teslimat hizmetlerini duyurdu!

Aldi Süd'ün yeni planladığı teslimat hizmetini duyurdu. Başlangıç olarak sadece Kuzey Ren-Vestfalya'da yapılması planlanıyor.

Rewe ve Edeka gibi süpermarketler artık müşterilerin evlerine yiyecek ve diğer ürünleri teslim ediyor. Bu hizmet, özellikle Corona salgını sırasında çok popüler hale geldi şimdi Aldi Süd de aynı şeyi yapmak ve  teslimat hizmeti kurmak istiyor.

Lebensmittel Zeitung'a göre , uzun bir planlamanın ardından Aldi Süd, malları doğrudan müşteriye getirerek ilk çevrimiçi teslimat hizmetine Haziran ayında başlayacak ancak, bu yalnızca bir deneme süreci olduğu, şimdilik yalnızca Mülheim an der Ruhr'daki (Kuzey Ren-Vestfalya) genel merkez çevresindeki çalışanlar tedarik edilecek.

Dördüncü çeyrekte, Aldi testi Mülheim bölgesindeki tüm tüketicileri kapsayacak şekilde genişletilecek.

Aldi müşterileri, web sitesi ve uygulama aracılığıyla kuru ürün, soğutulmuş ürünler ve dondurulmuş ürünler sipariş edebilir. Yaklaşık 1.750 öğenin toplam yaklaşık 1.300'ü mevcut olmalıdır. Fiyatların mağaza içi ile aynı olduğu ancak ek bir teslimat ücreti olduğu söyleniyor. Pazartesiden Cumartesiye, müşterilere karanlık bir mağazadan tedarik ediliyor. 

Ancak, Aldi-Süd'ün çevrimiçi teslimat hizmetinin daha sonra genişletilip genişletilmeyeceği henüz belli değil. Lebensmittel Zeitung'a göre , indirim satıcısı önce pratik deneyim kazanmak ve hatta daha sonra bir Tıkla ve Topla teklifini test etmek istiyor. Ancak gelecekte de yaklaşık 2.000 şubeye odaklanılacak.

HABERE YORUM KAT