Yeliz Yeşilmen ve Hande Sarıoğlu birbirine girdi! "Evli adamlarla birlikte olan kadın"

Yeliz Yeşilmen ve Hande Sarıoğlu birbirine girdi! "Evli adamlarla birlikte olan kadın"

Yeliz Yeşilmen, Hande Sarıoğlu'na ithafen sosyal medya hesabından, "Hoş bir bayansın, özellikle kalçaların çok güzel ama boşsun" dedi. Yeşilmen'in sözlerine Sarıoğlu ise "Evli insanlarla birlikte olup dayak yiyen değil miydi?" diyerek tepki gösterdi.

Hakan Akkaya ile yaşadığı tartışma sonrası sunuculuk yaptığı Stil İkonu yarışmasından ayrılan Hande Sarıoğlu, TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. 

Yarışmada Akkaya ile yaşadıklarından bahseden Sarıoğlu'nun evlilikte sorumluluk almakla ilgili söyledikleri Yeliz Yeşilmen'i kızdırdı.

Programı izlerken Hande Sarıoğlu'nun "Sorumluluk alamam, evlenemem" sözlerine kayıtsız kalmayan Yeliz Yeşilmen, Instagram hesabından video yayımlayarak şöyle konuştu:

"Canım sen 34 yaşında hâlâ gece kulübüne gideceğim diye kedi, köpek sahiplenemem, evlenemem, sorumluluk alamam diyorsan... Kim bu arkadaşımız bilmiyorum. Sorumluluk alamayan bir insanın bu dünyaya geliş amacı nedir? Sorumluluklar alacağız, bizlere yükler yüklenecek. O sınavları verip, çıkacağız ki insan olduğumuzu hatırlayalım. İnsan olmak sadece kulüplere gitmek ve kendini sevmek değildir. Şiddetle kınıyorum. Takipçilerim söyledi, haber spikeriymiş. Hoş da bir bayan, özellikle kalçaları çok güzel. Dans ettiği için kovulmuştu. Kız hâlâ aklın fikrin dansta mı? Seni Allah ıslah etsin. Güzelsin, hoşsun ama üzgünüm boşsun."

Canlı yayında Yeliz Yeşilmen'in söylediklerini duyan ve sinirlerine hâkim olamayan Hande Sarıoğlu ise "Geçmişini bu kadar çabuk unutan insanlar böyle yorum yapabiliyor mu gerçekten? Alzheimer mı olmuş geçmişini unutarak. Evli insanlarla birlikte olup dayak yiyen sen değil miydin? Beni tanımıyorsun, karakterimi bilmiyorsun. Karşıma geçsen iki kelime laf edemezsin" şeklinde konuştu.

ekran-resmi-2023-03-22-03-40-34.png

''Dava açacağım''

Sarıoğlu'nun sözlerine sinirlenen Yeliz Yeşilmen, yeni bir açıklama daha yaparak yasal yollara başvuracağını söyledi. 

Sarıoğlu'na tepki gösteren Yeşilmen, şu ifadeleri kullandı: 

"Ben seninle tatlı tatlı konuştum. Yorum yapabilirim. Ben de o programa çıktığımda yorumlar geliyor. Böyle hunharca, psikolojik şiddet, fiili şiddet uygulayarak yapmıyorum. Hande midir nedir çok terbiyesizce ve ayıp konuştu. Hemen bugün kendisine dava açıyorum. Ben ona karşı incitici ve alçaltıcı bir şey söylemedim. Sadece sorumluluk almak güzeldir dedim. 

Çok ayıp, hiç yakıştıramadım. Gitsin bu işin duayenlerinden eğitim alsın. Böyle çan çan konuşmasın. Son yıllarda çıkan fenomen ve ünlüler kendilerini Kaf Dağı'nda zannediyor. Ben böyle gelen eleştirilere saldırmıyorum. Bana söyledikleri sözlerden dolayı dava açıyorum ve gelirini de hayvan hakları için kullanacağım."

HABERE YORUM KAT