Will Smith ve Chris Rock'a inanılmaz teklif!

Will Smith ve Chris Rock'a inanılmaz teklif!

Boks organizatörü Jake Paul, Smith'in pazar günkü Oscar ödül töreninde Rock'a tokat atmasının ardından ringe çıkmaları ve aralarındaki anlaşmazlıkları çözmeleri için Will Smith ve Chris Rock'a 15'er milyon dolar teklif etti.

Akademi (Oscar) Ödülleri 94. töreninde, Will Smith; eşi Jada Pinkett Smith'e yaptığı şakayı kaldıramayarak komedyen sunucu Chris Rock'a tokat atması dünya gündemindeki yerini hala koruyor. 

Smith, Instagram paylaşımında, Akademi'den, sunucu Chris'ten, geceye katılanlardan ve dünyanın dört bir yanından izleyen herkesten özür dilediğini açıklasa da konuya ilgi henüz bitmemiş halde.

Olay, medya platformlarından tartışılmaya devam ederken ünlü boks organizatörü Jake Paul’dan dikkat çeken bir teklif geldi. Paul, Smith'in pazar günkü Oscar ödül töreninde Rock'a tokat atmasının ardından ringe çıkmaları ve aralarındaki anlaşmazlıkları çözmeleri için Will Smith ve Chris Rock'a 15'er milyon dolar teklif etti.

Jake Paul, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda , "Will Smith için 15 milyon dolar ve Chris Rock için 15 milyon dolar vermeye hazırım. Hadi ağustos ayında yapalım şu işi." dedi.

 

Kaynak:Yeniçağ
 

HABERE YORUM KAT