Uyuyan kocasını şekerli kaynar su ile yaktı!

Uyuyan kocasını şekerli kaynar su ile yaktı!

59 yaşındaki Corinna Smith, 81 yaşındaki kocası uyurken üzerine şekerli kaynar su dökerek yaktı.

 Smith, bir miktar şeker ve suyu kaynayana kadar karıştırdı. Yapış yapış bir kıvam alan bu harcı uyuyan yaşlı kocasının üzerine döktü. Adamın acı çekmesi için böyle bir yol seçtiğini söyleyen Corinna Smith, tutuklanıp ceza evine gönderildi.

Milliyet'te yer alan habere göre; İngiltere’deki olay geçen yılın temmuz ayında yaşandı. 59 yaşındaki Corinna Smith, 81 yaşındaki kocası Michael Baines hakkında bir iddia duydu ve iddianın ardından hazırlıklara başladı.

3 kilogram şekeri bir kova suyun içine ekledi ve bu karışımı kaynattı. Balçık kıvamına gelen bu harcı koltukta uyuyan kocasının üzerine döktü. Ardından evden ayrılan kadın, bir süre sonra vicdan azabı çekti ve sağlık ekibine haber verdi.

12 YILA KADAR HAPSİ İSTENİYOR                                                         Olayın ardından acılar içinde kıvranan Michael Baines’ın vücudunda yüzde 36 oranında yanık oluştu. Vücudunda derin yanıklar oluşan adam, bir aylık mücadelenin ardından hayatını kaybetti.

Kocasını öldüren Corinna Smith’i yargılayan Chester Crown Mahkemesi, ağır bedensel zarar vermek ve tasarlayarak cinayet işlemekten suçlu buldu ve tutukladı. Kadın mahkemede en az 12 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Cheshire Constabulary'den Başmüfettiş Paul Hughes, "Birisi siz uyurken üzerinize kaynar su döküyor, bu kesinlikle korkunç. Üstüne 3 kilogram şekerle suyu karıştırmak ciddi zarar vermek için yapılmış bir hamledir.’’ diyor ve ekliyor, ‘’Suya eklenen şeker onun kıvamını artırıyor ve daha da yapışkan olmasına neden oluyor.''
 

HABERE YORUM KAT