Ürpertici Dortmund gecesi: Onlarca rapor

Ürpertici Dortmund gecesi: Onlarca rapor

Dortmund'da asayiş denetimine çıkan asayiş büro ekipleri, bir gecede çok sayıda suç kaydı oluşturdu.

Almanya sokaklarında suç oranları her ne kadar eyaletlere göre değişiklik gösterse de geçmişe bakıldığında birçok suç şeklinde artış kaydediliyor. Özellikle gece saatleri, suçlular için adeta "diriliş" zamanları...

Dortmund'un Nordstadt semtinde denetime çıkan asayiş büro ekipleri de bir kez daha Almanya sokaklarının gece saatlerindeki havasını resmetmiş oldu.

Dortmund Asayiş Bürosu, Cumartesi gecesi Dortmund'un Nordstadt semtinde yaptığı denetimler sırasında yasa dışı sokak fuhuşu suçlamasıyla 20 kişi hakkında işlem yaptı, 30 ayrı suç da cezalandırıldı.

Belediye'den yapılan açıklamaya göre, memurlar gece boyunca özellikle Nordmarkt civarında dolaştı ve toplam 50 suç tespit etti. Bunlar arasında devlet köpek yasasına karşı işlenen suçlar da vardı. Üç vakada uyuşturucu kullanımı nedeniyle suç duyurusunda bulunuldu.

Toplam 100 kişisel bilgi kaydedildi ve 30 kişiye binayı terk etmeleri emredildi. Akşam geç saatlerde, Eving'de bir kişinin üzerinde toplam 34 satış birimi marihuana içeren plastik bir torba da bulundu.

ARTI49

HABERE YORUM KAT