Ünlü sunucu açlıktan kamera karşısında bayıldı, canlı yayın yarıda kesildi

Ünlü sunucu açlıktan kamera karşısında bayıldı, canlı yayın yarıda kesildi

Pamela Villanueva, canlı yayın sırasında baygınlık geçirince, Canal 6 rejisi yayını yarıda kesti. Ünlü sunucu, baygınlık nedeninin "açlık" ve "yorgunluk" olduğunu açıkladı.

Meksikalı haber sunucusu Pamela Villanueva, canlı yayında haber sunduğu sırada, geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle aniden baygınlık geçirdi.

Canal 6'da son dakika gelişmelerini izleyiciyle buluşturan sunucu, haber bağlantısı yaptığı bir muhabirle iletişimde olduğu sırada bayılınca, canlı yayın yarıda kesildi.

Dengesini kaybedip sendelemeye başlayan 29 yaşındaki sunucuya ilk müdahaleyi ekip arkadaşları yaptı. İddiaya göre; sunucunun yere düşeceğini fark eden bir kameraman, hızla Pamela'nın yanına koşarak, başını çarpmasını önledi.

"AÇ VE YORGUNDUM"

Başka bir sunucu Erik Solheim, "Meslektaşımız moladan önce kendini biraz kötü hissetti. Neyse ki sağlık görevlileri hemen müdahale etti. Şimdi durumu iyi" açıklamasıyla, izleyicilere güzel haberi verdi.

Daha sonra kendisi de olaya dair konuşan Villanueva, baygınlık nedeninin aç ve yorgun olmasına bağlı geliştiğini açıkladı.

İşte o anlar:

ARTI49

HABERE YORUM KAT