Ukraynalılar teknik direktörlerini soyunma odasından attı

Ukraynalılar teknik direktörlerini soyunma odasından attı

Ukrayna muhtemelen Avrupa Şampiyonası'na farklı bir başlangıç yapmayı hayal ediyordu. Maçtan sonra diyaloğa ihtiyaç vardı ama antrenörsüz oldu bu...

Avrupa Şampiyonası'nın başlangıcındaki sürpriz gerilemenin ardından Ukrayna'nın soyunma odasında koç Serhij Rebrow olmadan bir kriz toplantısı yaptı. Rebrow, Romanya karşısında alınan 3-0'lık yenilginin ardından takımın kendisinden "soyunma odasını terk etmesini" istediğini söyledi.

"Kimse böyle bir sonuç beklemiyordu. Çok topa sahip olduk ama hiç şans yaratamadık. Bunun intikamını aldık" diyen Rebrow hemen Cuma günü Düsseldorf'ta Slovakya ile oynayacakları maça odaklandı: "Önümüzde zor bir maç var. Şimdi ve buraya konsantre olmalıyız. Ciddi bir şekilde gelişmeli ve tüm bunları unutmalıyız."

ÖZÜR DİLEDİLER

Maçtan sonra, yıldız Mychajlo Mudryk ve Oleksandr Sinchenko liderliğindeki takım taraftarlardan özür diledi. Rebrow, "Oyuncular bunun yeterli olmadığını anladılar. Biz şu anda ülkesini savunan büyük ve güçlü bir ulusuz. Ancak oyuncular bunu göstermedi" dedi.

ARTI49

HABERE YORUM KAT