THY'nin bilet iptal işlemlerindeki fahiş fiyatlar müşterileri kızdırıyor...

THY'nin bilet iptal işlemlerindeki fahiş fiyatlar müşterileri kızdırıyor...

THY'nin bilet iptal işlemleriyle ilgili müşteriler şikayetlerini sürekli dile getirirken bir okuyucumuz ise yaşadığı olayı bizlerle paylaştı.

THY bilet alan bir müşteri sonradan çıkan sağlık sorunları sebebiyle biletini iptal ettirmek istemesi üzerine yaşadıklarını paylaştı.

Ameliyat olmak zorunda olması sebebiyle 10 gün önceden satın aldığı biletini  iptal ettirmek istediğini doktorun operasyon gününü gösteren raporu da şubeye sunuyor.THY şubesi ise iptal işlemini gerçekleştiremeyeceklerini ve 320€ aldığı billeten ancak 100€ iade yapılabileceği bilgisi paylaşılıyor.

İleri bir tarih bilet alma şansınız var ancak o bilet için de 100 €  ekstra bilet değiştirme bedeli  ödemeniz gerekiyor.

Vatandaş ileri tarihe bileti uzatıyor ve 420€'ya yeni bilet satın alıyor. Daha sonra Bulunduğu Bölgenin THY ofisini arayıp durumu paylaşıyor.

10 gün gibi bir süre öncesinden iptal işlemi gerçekleştirmek istemesine rağmen yüksek ücretlerle tekrar bilet almak zorunda kalan vatandaş ise bu durumdan bir hayli mutsuz.

HABERE YORUM KAT