Taylor Swift'ten Spotify rekoru

Taylor Swift'ten Spotify rekoru

Son albümü 'Midnights' ile rekora doymayan Taylor Swift, yeni rekorunu Spotify'da kırarak müzik tarihine geçti. Spotify'da aylık 100 milyon dinleyicisi olan ilk kadın şarkıcı oldu.

Amerikalı şarkıcı Taylor Swift, rekor üstüne rekor kırıyor. Swift, başarılarla dolu kariyerine yenisini ekleyerek, Spotify'da aylık 100 milyon dinleyicisi olan ilk kadın şarkıcı oldu.

Son albümü 'Midnights' ile rekora doymayan Swift'in hayatı ve şarkıları ABD'deki Arizona Eyalet Üniversitesi'nde "Taylor Swift'in Psikolojisi - Sosyal Psikolojinin İleri Konuları" adlı derste işlenecek. Dersi verecek olan psikoloji bölümü doktora öğrencisi Alexandra Wormley, dersin Taylor Swift'in çalışmalarını, ilişkilerini ve hayranlarını sosyal psikoloji kapsamında işleyeceklerini belirtti.

Wombley, dersin amacının şarkıcının hayatını analiz etmek olmadığını söyledi. Dersin Swift'in ne kadar sevildiği veya sevilmediği üzerine olmadığını belirten Wombley, şarkıcının Arizona eyaletinin Glendale'deki konserinin kendisine ilham olduğunu söyledi.

Şu sıralar dünya turnesiyle oldukça meşgul olan şarkıcı, yeni albüm müjdesi verdi. Şarkıcı daha önce yapımcı Scooter Braun'la yaşadığı telif hakları anlaşmazlığı nedeniyle eski çalışmalarını "Taylor's Version" (Taylor'ın Versiyonu) adıyla yeniden kaydediyor.

Daha önce "Fearless", "Red" ve "Speak Now" albümlerini yeniden kaydeden şarkıcı, sıradaki albümünün "1989" olacağını konser esnasında duyurdu. Swift "Taylor'ın Versiyonu" olarak piyasaya çıkacak "1989" albümü 27 Ekim'de müzikseverlerle buluşacak.

HABERE YORUM KAT