Taylor Swift'in o fotoğrafı tartışma konusu oldu: Hamile mi?

Taylor Swift'in o fotoğrafı tartışma konusu oldu: Hamile mi?

Taylor Swift konser turnesi ile yine ortalığı kasıp kavuruyor. Madrid konseri sırasında çekilen fotoğrafları ile fanatiklerinin kafasını karıştırdı. Şimdi "hamile mi? " diye tartışıyorlar.

Taylor Swift ve sevgilisi Travis Kelce, mayıs ortasında İtalya'nın Como Gölü'nde romantik bir akşam yemeği sonrası, şarkıcının Madrid'deki turne performansı ile dikkatleri üzerine çekti. Hayranları, Swift'in sahnede giydiği dar kıyafetlerin altındaki göbeğin bir bebek mi yoksa sadece makarnadan mı olduğunu merak ediyor.

Taylor Swift'in performansının iki videosu sosyal medyada hızla yayıldı ve hayranları arasında hamilelik spekülasyonlarını körükledi. Bir kullanıcı “Hamile” diye yazarken, bir diğeri “Bu kesinlikle erken evrede bir bebek yumrusu” diye yorumladı.

0e502850a4164c8d376cb925a5bba3bbd7208cf8.webp

Bir kullanıcı, “Aman Tanrım! Taylor'ın yeni bir erkek arkadaşı var. Şu anda hamile olmalı! Sağlıklı, mutlu ve kendinden emin görünüyor,” diye yazarken, bir başkası “Belki de karnı şişmiştir? Ya da adet görüyordur? Kadınların vücutları hakkında yorum yapmayı bırakın,” diye uyardı.

Taylor Swift'in başarısız ilişkilerinin ardından hayranları, Swiftie'ler, yeni aşkıyla mutluluğu bulmasını umuyor. Hatta bazıları, Travis Kelce'den bir konser sırasında sürpriz bir evlilik teklifi bile bekliyor.

836323e141d7c70b7044cb139c97e3d18e53eb40.webp

Ancak bu beklentiler, çiftin şu anki yoğun programına pek uymuyor. Taylor Swift'in turnesi 8 Aralık 2024'e kadar devam ediyor ve Travis Kelce'in de NFL sezonu ve olası bir Super Bowl zaferi ile dolu bir takvimi var. Bu nedenle, çiftin şimdilik bu tür planlara vakit ayırması pek mümkün görünmüyor.

ARTI49

HABERE YORUM KAT