Slim Shady’nin ölüm ilanını yayınlattı

Slim Shady’nin ölüm ilanını yayınlattı

Eminem, alter egosu olan ve rap müzik tarihinde en bilinen kimliklerden biri olan Slim Shady’nin ölüm ilanını Detroit’te çıkan yerel bir gazetede yayınlattı.

Eminem, yeni albümü “The Death of Slim Shady (Coup de Grace)” ile dinleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Eminem, alter egosu olan ve rap müzik tarihinde en bilinen kimliklerden biri olan Slim Shady’nin ölüm ilanını Detroit’te çıkan yerel bir gazetede yayınlattı.

Bu albümde Slim Shady’nin başına gelenleri çözümlemeyi ve ölümünü aydınlatmayı planlıyor. Albümün kesin çıkış tarihi henüz bilinmese de yaz mevsimi içinde çıkacağı belirtiliyor.

Eminem, yeni albümünde Dr. Dre ile işbirliği yapıyor. Slim Shady’den ilk kez 1997’de çıkardığı EP’sinde bahsetmişti. Slim Shady, sonrasında 2000’lerin ortasına kadar Eminem kadar tanınan bir figüre dönüştü.

slim-shadynin-olum-ilanini-yayinlatti.webp

EMİNEM KİMDİR

Marshall Bruce Mathers III, 17 Ekim 1972 doğumlu, sahne adıyla "Eminem" olarak bilinen veya ikinci kişiliği **Slim Shady** olan Oscar ve Grammy ödüllü Amerikalı rapçi, yapımcı ve oyuncudur.

Eminem, hip hop müziğinin popülerleşmesiyle tanınmış ve tüm zamanların en büyük rapçilerinden biri olarak kabul edilir. Küresel başarısı ve beğeni toplayan eserleri, popüler müzikte beyaz rapçilerin kabul edilmesinin önündeki ırksal engelleri yıktığı kabul ediliyor.

Eminem, müzik endüstrisindeki ilk işi olan ve kendisinin kurgusallaştırılmış bir versiyonunu oynadığı "8 Mil" filmindeki "Lose Yourself" şarkısıyla En İyi Özgün Şarkı dalında Akademi Ödülü'ne layık görüldü.

Tüm zamanların en iyi rapçilerinden biri olarak kabul edilen Eminem, 2020 yılında "Music To Be Murdered by" albümüyle yeniden piyasaya döndü.

HABERE YORUM KAT