Skandal olay! Cinsel organını gösterdi, duruşmada hakimden para cezası istedi

Skandal olay! Cinsel organını gösterdi, duruşmada hakimden para cezası istedi

Kayseri'de evinin balkonunda oturan S.Y.'ye (28), yoldan geçen kadına öpücük atıp cinsel organını gösterdi.

Olay, 10 Martta merkez Kocasinan ilçesinde meydana geldi. Balkonda oturan evli S.Y., tanımadığı Y.E.nin tacizine uğradı. Y.E.nin önce, S.Y.’ye çok güzelsin diyerek öpücük attığı, S.Y.nin tepkisi üzerine de cinsel organını gösterdiği ileri sürüldü. Şikayet üzerine gözaltına alınıp, ifadesinin ardından serbest bırakılan Y.E. hakkında cinsel taciz suçundan dava açıldı.

Kayseri 12’nci Asliye Ceza Mahkemesinde görülen davada sanık Y.E. ile mağdur S.Y. hazır bulundu. Sanık Y.E. savunmasında, “Kesinlikle cinsel tacizde bulunmadım. Motosikletle giderken telefonda konuşuyordum. Bu kadını kesinlikle görmedim.” dedi.

“DEFOL GİT DEDİM, CİNSEL ORGANINI GÖSTERDİ”

Şikayetçi olduğunu söyleyen S.Y. ise, “Balkonda oturduğum sırada motosikletle gelip,  ‘Sen çok güzelsin’ dedi. ‘Defol git’ dediğimde de cinsel organını gösterdi. Şikayetçiyim.” diye konuştu.

Mahkeme hakimi sanık Y.E.yi, cinsel taciz suçundan 1 yıl hapis cezasına çarptırdı. Hakim sanığın daha önce de aynı suçtan sabıkalı olması nedeniyle suça meyilli olduğuna hükmederek, cezayı ertelemedi. Karar sonrası Y.E., mahkeme hakimi Birol Küçük’e, “Para cezası verseniz olmuyor mu?” dedi. Hakim Küçük ise, “Daha önceden de cinsel tacizden sabıkan var. Para cezası almışsın. Artık senin ıslah olman için sana birinin dur demesi lazım.” cevabını verdi. 

Kaynak: DHA
 

HABERE YORUM KAT