Serenay ve Merve’den aynı yatakta poz

Serenay ve Merve’den aynı yatakta poz

Şimdilerde magazin gündeminin çok konuşulan iki ismi Merve Boluğur ve Serenay Sarıkaya'nın yıllar önce verdiği pozlar olay olacak.

Sosyal medyanın ve magazin gündeminin en çok konuştuğu iki güzelin unutulmaz anları! Serenay Sarıkaya ve Merve Boluğur'un yıllar önce verdikleri pozlar hafızalardan silinmiyor.  Magazin gündeminden düşmeyen iki oyuncu Merve Boluğur ve Serenay Sarıkaya’nın yıllar önce verdiği pozlar dudak uçuklattı. Ayrıntılar haberimizde!   29 yaşındaki güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ve 34 yaşındaki iddialı oyuncu Merve Boluğur, 2009 yılında bir dergi çekimi için aynı yatağa girdi.

merve-bolugur-serenay-sarikaya-1.jpg

2009 yılında çekildikleri pozlarla ‘Lolitalar’ olarak anılan oyuncular bir zamanlar çok yakın arkadaştı. Şu anda birbirlerine selam dahi vermeyen iki güzel oyuncunun arasına Tolgahan Sayışman bozdu. Bir dönem Sayışman ile birlikte olan Merve Boluğur, yakışıklı oyuncunun Serenay Sarıkaya ile birlikte olması üzerine Sarıkaya ile olan dostluğunu bitirdi. Dostluklarından geriye sadece yatakta çekildikleri bu dergi pozlar kaldı.

 

 

HABERE YORUM KAT