Selin Ciğerci'nin 15 saniyelik kazancı dudak uçuklattı

Selin Ciğerci'nin 15 saniyelik kazancı dudak uçuklattı

Selin Ciğerci, 15 saniyelik bir Instagram hikayesinden 150 bin TL kazandığını söyledi

Sosyal medyada milyonlarca takipçisi bulunan ve her paylaştığı gündem olan ünlü fenomen Selin Ciğerci, YouTube’da yayımlanan bir programa katıldı. Program sunucusunun sorduğu soruları yanıtlayan Selin Ciğerci, sosyal medyada hikaye başına aldığı ücreti açıkladı.

Uzun yıllardır bu sektörün içinde olduğunu ve küçük işletmelere destek olmaya çalıştığını ifade eden Selin Ciğerci, 15 saniyelik Instagram hikayesinden 40 bin ila 150 bin TL arası para kazandığını söyledi.

Instagram üzerinden eskisi kadar reklam paylaşmadığını belirten Ciğerci, "Ürüne göre değişiyor. Butikçilerden az alıyorum, takıcılardan az alıyorum. Markaya göre değişiyor. Kendi işimin patronu olduğum için esnaf olarak da ilerleyebiliyorum. Eskiden çok link atıyordum. Şimdi Burcu ile kavga ediyoruz. Gerçekten yoruldum artık. Sıkılıyorum da. Halime şükürler olsun da bazen sıkılıyorum. Bir de aynı güne topluyorum reklamları, kılık değiştir, saçını topla. Mesela sabah bir nevresim takımı çektim, ardından başka şeyler çektim. Evden çıkışım oldu 2 buçuk" diye konuştu

HABERE YORUM KAT