Şahan Gökbakar'dan Kerem Kınık'a videolu 'Recep İvedik' yanıtı

Şahan Gökbakar'dan Kerem Kınık'a videolu 'Recep İvedik' yanıtı

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, kendisini canlandırdığı ‘Recep İvedik’ karakteriyle hedef alan Kızılay Başkanı Kerem Kınık’a filminden bir görüntüyle yanıt verdi.

Evleri yıkılan ve sokakta kalan depremzedelere dağıtması gereken çadırları satan Kızılay’a ve başkanı Kerem Kınık'a yönelik tepkiler sürüyor. Komedyen Şahan Gökbakar önceki gün Kızılay Başkanı Kerem Kınık'la ilgili Twitter'da paylaşımda bulunmuştu.

 

Gökbakar, neredeyse her gün Kızılay Başkanı Kerem Kınık’ı istifaya davet eden paylaşımlar yapıyor.

Kınık, önceki gün Gökbakar’ın bu paylaşımlarından birini alıntılayarak şunları yazmıştı: “Şahan gelsene afet bölgesine birlikte depremzede vatandaşlarımıza hizmet edelim. Bak ben kırk günde bölgede 15 bin km yol yapmışım. İnan kaba saba da olsa içinde insaniyet ve vicdan taşıyan Recep İvedik gerçek hayatta yaşasaydı o gelir bizimle birlikte hizmet eder; çorba, yemek dağıtırdı. Haydi gel sahaya, dertleşiriz biraz.”

Kınık’a “Recep İvedik gerçekte olsa ve senin afette çadır sattığını duysaydı var ya offf!!” diye yanıt veren Gökbakar, şimdi de filmin son serisinden bir görüntü paylaşarak neyi kastettiğini gösterdi.

Gökbakar, Kınık'a seslenerek, "Recep İvedik gerçek hayatta yaşasaydı demiştin ya, biz seni onun yanına yolladık Kerem. Senin gibilere genelde böyle yapar! Şimdi yapman gerekeni yap bakalım! Özür dile ve istifa et..." dedi.

 

 

HABERE YORUM KAT