S-Bahn trenine tırmanan genci elektrik çarptı

S-Bahn trenine tırmanan genci elektrik çarptı

Frankfurt'tan 18 yaşındaki bir genç, Bad Homburg istasyonunda park halindeki bir S-Bahn trenine tırmandı. Genç, havai hatta çok yaklaşırken, 15.000 voltluk elektrik hattı tarafından elektrik çarpmasına uğradı. Gencin vücudunda ciddi yanıklar oluştu.

Almanya'da dün gece saatlerinde Hessen'de Bad Homburg istasyonunda gece yarısı trajik bir kaza meydana geldi. Henüz açıklanamayan bir nedenle, Frankfurt'tan 18 yaşındaki bir genç, Bad Homburg istasyonunda park halindeki bir S-Bahn trenine tırmandı.

Aynı yaştaki insanlardan oluşan bir grupla seyahat eden genç adam, havai hatta çok yaklaştı ve 15.000 voltluk elektrik hattı tarafından elektrik çarptı.

YANIKLAR OLUŞTU

Bunun sonucunda vücudunda ciddi yanıklar oluşan genç, acil yardım doktorunun ilk müdahalesinin ardından Offenbach'taki bir kliniğe götürüldü.

Kazanın tam olarak nasıl meydana geldiği ve 18 yaşındaki gencin neden demiryoluna tırmandığı hala belirsizliğini korurken, soruşturma da devam ediyor.

SORUŞTURMA SÜRÜYOR

Kurtarma çalışmaları sırasında Bad Homburg tren istasyonu neredeyse iki saat boyunca kapalı kaldı. Sonraki demiryolu trafiğinde önemli gecikmeler yaşandı.

Bad Homburg polisi ve Frankfurt federal polis karakolu olaya müdahil oldu.

Kurtarma çalışmaları için demiryolu elektrik hatları kapatıldı.

Soruşturmalar devam ediyor.

ARTI49

HABERE YORUM KAT