Russell Crowe'dan Gladyatör 2'ye eleştiri: Biraz kıskançlık var

Russell Crowe'dan Gladyatör 2'ye eleştiri: Biraz kıskançlık var

Russell Crowe, 2000 yapımı "Gladyatör" filmindeki Maximus rolüyle kazandığı Oscar'ın ardından, filmin devamı hakkında karışık duygular yaşıyor.

Hollywood aktörü Crowe, "Kyle Meredith With..." podcast'inde yaptığı açıklamada, yeni "Gladyatör" filmi konusunda biraz huzursuz olduğunu belirtti. 60 yaşındaki aktör, "Başka bir film çektikleri gerçeğinden biraz rahatsızım" dedi.

Kasım ayında vizyona girecek olan devam filminde, İrlandalı aktör Paul Mescal başrolde yer alıyor. "Gladyatör 2", orijinal filmde Joaquin Phoenix tarafından canlandırılan Commodus'un yeğeni yetişkin Lucius'un hikayesini anlatacak.

Crowe, yeni film hakkında bazı duyumlar aldığını ve filmdeki bir karakterin "ahlaki yolculuğunu" tam olarak anlayamadığını ifade etti. "Ama bir şey söyleyemem, bunu söylemek bana düşmez" diyen Crowe, orijinal filmdeki formuna gönderme yaparak, "Dürüst olacağım: Kesinlikle bir parça melankoli, bir parça kıskançlık var. Kaslarımın olduğu zamanları hatırlıyorum" şeklinde espri yaptı.

Yönetmen Ridley Scott, "Gladyatör 2" için Paul Mescal'ın yanı sıra Denzel Washington, Pedro Pascal, Connie Nielsen ve Joseph Quinn gibi ünlü isimleri de kadroya dahil etti.

HABERE YORUM KAT