Rewe'nin 'Trump' paylaşımı ortalığı karıştırdı

Rewe'nin 'Trump' paylaşımı ortalığı karıştırdı

Rewe'nin, bir Instagram gönderisinde kendi portakal suyunun reklamını yaparken eski ABD Başkanı Donald Trump'a gönderme yapması gündem oldu.

Rewe , süpermarket zincirinin Instagram'da yaptığı bir reklam gönderisinde şimdi yeniden aday olan eski ABD Başkanı Donald Trump'ı konu alması ortalığı karıştırdı.

Rewe, Trump'ın turuncu görünümlü ten rengini şirketin kendi portakal suyunun reklamını yapmak için bir fırsat olarak değerlendirdi. “Trump, 2024'te tekrar aday olmak istiyor. Bu, portakal meyvelerine olan tutkunuzu kaybettirmediyse, sizin için en iyi seçeneğe sahibiz, çünkü portakallarımız lezzet dolu. " ifadelerini kullandı.

img-4199.jpg

4.000'den fazla beğeni ve 40 yorumla gönderi, Rewe Instagram sayfasındaki en popüler gönderilerden biri. Bazı kullanıcılar da yorumlarda Trump ve Amerikan siyasetiyle dalga geçti. Bir kullanıcı "Gelişmekte olan ülkelerle dalga geçmenin komik olduğunu düşünmüyorum" diye yazdı.

Birçok olumsuz yorumla birlikte, Rewe'nin bu paylaşımına destek olan kullanıcılar da oldu. Bir vatandaş "Çok havalı reklam!" yorumunu yaptı. Başka bir yorum, "Rewe'yi şimdi daha da çok seviyorum" diyor. Başka bir kullanıcı ise "Arkadaşlar, neye üzülüyorsunuz? Reklamın amacı bir ürün veya firmayı akılda tutmak ve onun hakkında konuşulmasıdır. Sadece hedefe ulaşıldığını söyleyeceğim." ifadelerini kullandı.

Fotoğraf:AA /Unsplash - sweetsimplesunshine

 

HABERE YORUM KAT