Profesyonel oyuncunun Almanya transferini Tinder profili ele verdi

Profesyonel oyuncunun Almanya transferini Tinder profili ele verdi

Buz hokeyi yıldızı David Farrance, Toronto'dan Almanya'ya taşınıyor. Farrance, Tinder'daki profilinde bunu ele verdi...

ERC Ingolstadt geçen sezon büyük bir kupayı, DEL şampiyonluğunu kıl payı kaçırdı. Sonunda Münih daha güçlüydü ve buz hokeyi şampiyonluğunu kazandı. Yenilgiye rağmen, taraftarların kalpleri Ingolstadt takımına aktı ve bölgedeki insanların kalpleri de David Farrance için önemli gibi görünüyor, çünkü istemeden bir arkadaşlık hesabı aracılığıyla hareketini duyurdu. Bu muhtemelen kış sporlarında bile daha önce hiç yaşanmamıştı.

Birkaç gündür Farrance'ın Almanya'ya taşınacağı yönünde spekülasyonlar yapılıyordu. Profesyonel buz hokeyi oyuncusunun Toronto Maple Leafs'in çiftlik takımı Marlies'den ayrıldığını ve "hedefinin DEL olduğunu" söyledi. ERC Ingolstadt'ın da potansiyel bir işveren olduğu söylendi, ancak kulüpten resmi bir onay gelmedi. Ancak Farrance transferi kendi yöntemiyle duyurdu.

TINDER PROFİLİ ELE VERDİ...

Farrance muhtemelen şimdiden yeni arkadaşlar arıyor. Çünkü 24 yaşındaki gencin Tinder'daki profil fotoğrafı viral oldu ve açıklamasında şöyle yazıyor:

"Almanya'da yeni.ERC Ingolstadt"

Buz hokeyi portalları Fararnce'ı şık bir gömlek ve ceketle gösteren fotoğrafla ilgili olarak daha önce hiç böyle bir duyuru görmedikleri esprisini yaptı. Taraftarlar da bunu çok eğlenceli buluyor ve neredeyse hiç olumsuz yorum yapmadı.

Farrance, Boston Üniversitesi'nde geçirdiği dönemin ardından Kuzey Amerika'da iki kez NHL'de Nashville Predators forması giydi ve 2017'de üçüncü tur 92. sıradan seçildi. Daha sonra sadece AHL ve ECHL genç liglerinde Milwaukee Admirals, Chicago Wolves, Colorado Eagles, Toronto Marlies ve Newfoundland Growlers takımlarında oynadı.

ARTI49

HABERE YORUM KAT