Prens Harry ve Meghan Markle Londra'daki ödül töreninde yuhalandı

Prens Harry ve Meghan Markle Londra'daki ödül töreninde yuhalandı

Başta İngiliz kraliyet ailesi olmak üzere tüm dünyayı ayağa kaldıran Oprah Winfrey'in Prens Harry ve Meghan Markle röportajına ödül gecesinde tepki gösterildi.

Britanya'da düzenlenen Ulusal Televizyon Ödülleri'nde (National TV Awards) Prens Harry ve Meghan Markle'ın martta Oprah Winfrey'e verdiği röportajdan bir kesit yayımlandı ancak törene katılanların videoyu yuhaladığı bildirildi. 

ABD'ye yerleşen Sussex çiftinin Kraliyet ailesine yönelik ırkçılık iddialarını dile getirdiği röportajdan kesilen videonun geçen yılın öne çıkan programları kapsamında gösterildiği aktarıldı. 

Londra'daki O2 Arena'da düzenlenen törendeki yuhalamayı Britanya'daki pek çok televizyon kanalının bildirdiği belirtildi. Öte yandan ITV'nin törendeki seyirci tepkisine yer vermediği ifade edildi. 

Ne Sussex çifti ne de Oprah Winfrey törene katılmıştı. 

Röportajda çift, Kraliyet ailesinin tavırları nedeniyle Meghan Markle'ın intihara yaklaştığını ve Kate Middleton'ın onu ağlattığını iddia etmişti. Bomba etkisi yaratan programı tüm dünyadan yaklaşık 17 milyon kişinin izlediği belirtilmişti. 

Kraliçe II. Elizabeth iddiaların "özel olarak ele alınacağını" belirtmiş ve suçlamalara ilişkin "bazı anıların değişebileceğini" söylemişti. 

KAYNAK: Independent Türkçe

HABERE YORUM KAT