Polis arabasında toplu cinsel ilişkiye ceza: "Bir anlık delilikti..."

Polis arabasında toplu cinsel ilişkiye ceza: "Bir anlık delilikti..."

Sarhoş olduğu gerekçesiyle eğlence mekanından atılan bir kadınla, devriye polis otosunda cinsel ilişki yaşayan polisler cezalandırıldı.

İngiltere'nin başkenti Londra'da, sarhoş olması nedeniyle eğlendiği diskodan atılan bir kadını, eve bırakma teklifiyle devriye polis aracına alan ve ardından kadınla cinsel ilişki yaşayan iki polis memuru hakkında soruşturma başlatılmıştı.

Yaptığı eylem için "Bir anlık delilik" yorumunda bulunan ve araçtaki iki polisten biri olan 47 yaşındaki memur, "kamu görevini kötüye kullanmak" suçundan 1 yıl gözetim altında tutulma cezasına çarptırıldı. İngiliz basını tarafından aldığı ceza "hafif" bulunan polis mahkemede, olaydan bir süre sonra ölen ortağı tarafından da azmettirildiğini iddia etti.

Olay 2020 yılında, şu an ölü olan memurun, kadına ulaşıp tekrar birliktelik yaşamayı talep etmesi üzerine, kadının şikayetiyle ortaya çıkmıştı. Israrcı olan ve hakkında şikayette bulunulan polis memuru, iki yıl denetimli serbestlik cezasına çarptırılmış, kısa bir süre sonra ölmüştü.

ARTI49

HABERE YORUM KAT